פוגי מכריזה: FinePix S602 Pro Zoom, איזה פספוס…

מאת:

לפני כמה ימים פוגי הכריזה על מצלמה חדשה שהיא שדרוג של דגם ישן יותר:FujiFilm FinePix S602Z. הדגם החדש שקיבל את הסיומת Pro, שודרג הכמה אלמנטים כמו חיבור פלאש חיצוני מסוג PC sync לחיבור מבזיקים חיצוניים, מחשף גמיש, גימור שחור, מטען מהיר, וכרטיס 340MB IBM Microdrive באריזה.

המצלמה הקודמת עליה מבוסס השדרוג FinePix S602Z , והחדשה FinePix S602Pro נכנסות לקטגוריות מצלמות הדמויות SLR המאופיינות בכמה אלמנטים חשובים העושים אותה כזו:

  • רזולוציה "בריאה" ומספיקה בכדי להוציא תמונות איכותיות רוויות- במקרה שלנו המצלמה מאובזרות בשבב מסוג SuperCCD  3.1MP כאשר בצילום הרזולוציה מלאה התמונה הסופית תהייה 6MP עקב המבנה הכוורת של החיישן.
  • עדשת זום אופטי נדיבה- 35-210mm צריך להספיק.
  • תגובה מהירה ויעילה- שאני די בטוח שפוגי יעמדו במשימה.
  • טווח רגשיות גדול- 100-1600 זה יותר ממספיק.
  • עינית TTL (דרך העדשה) ומסך ממוצע- שבמקרה הזה פוגי נותנת מסך ממוצע בגודל של 1.8 אינץ ועינית בגודל של 0.5 אינץ.
  • בין יתר הדברים החשובים (שאין לנו מקום לפרט עליהן) , מראה דמוי SLR יפה ומקצועי, שפוגי הצליחה לספק בהצלחה.

יש לי רק בעיה אחת עם המצלמה הזו. או יותר נכון עם הפספוס הזה. אתם הצלמים החובבניים או המקצוענים שאליהם המצלמה פונה, בטוח תרצו לנצל את יתרונות העיבוד בRAW. פוגי, לא ניצלה את השדרוג ולא הוסיפה את האפשרות הזו , יכול להיות שלא ניתן לעשות זאת בדגם הנוכחי, אבל אתם הצרכנים לא ממש צרכים לדאוג לזה. אתם אלה שרוצים מצלמה דמוית SLR, ושחשוב להם האופציה לצלם בקובצי RAW, הרי שפוגי היא לא היחידה בשוק, וישנן עוד מספר חברות מתחרות שמספקות את האפשרויות האלו, שישמחו לקבל את הבחירה שלכם.

תגים: