כנס "זמן דיגטלי" השביעי של חברת מנטור יוצא לדרך

מאת:

כנס "זמן דיגיטלי" השביעי של חברת מנטור יפתח ב-22 לדצמבר בבית ציוני אמריקה תל אביב. הכנס ימשך יומיים ויכלול מגוון רחב של הרצאות בנושאי הגרפיקה הממוחשבת והצילום.
השנה חברת מנטור השיקה מכללה לצילום והכנס יכלול, בנוסף להרצאות בתחום בעיצוב הגרפי והאינטרנט, גם מגוון רחב של הרצאות בנושאי הצילום על כל גווניו, החל מהתוכנות המלוות את הצלמים ועד הרצאות אורח של צלמים מובילים בארץ מתחומים שונים, כגון זיו קורן (צילום תיעודי/חדשות), נלי שפר ודניה ווינר (צילום אוכל), עמוס נחום (צילום טבע), יואב אלקובי וצלמים נוספים.

ערן בורוכוב מנכ"ל מנטור מוסר כי "כנס זמן דיגיטלי השביעי הוא הזדמנות נפלאה לכל מי שמתעניין בסגנון החיים הדיגיטלי, להתעדכן בחידושי תוכנה וחומרה בתחום הקרוב לליבו. במהלך הכנס יוצגו הגירסאות החדשות של תוכנות אדובי, ביניהן פוטושופ החדשה, מצלמת הפול פריים החדשה של קנון (D5 II), המחשבים הניידים החדשים של אפל, וחידושים נוספים".

עוד מוסיף בורוכוב כי "מנטור, כגוף המקצועי ביותר בארץ, מציגה בכנס את המגמות העולמיות המתקדמות ביותר בתחום הצילום והתוכנות הגרפיות. בעולם של היום, דיגיטלי לא מיועד רק לגיקים, חולי מחשבים אלא לכל אדם מהישוב. בכל בית ניתן למצוא היום מגוון מכשירים דיגיטליים מתקדמים. רק לפני עשור, יכולת למצוא מצלמה משוכללת רק אצל צלמים מקצועיים. כיום, כולם מחזיקים מצלמות דיגיטליות, רשת של מחשבים ומערכות שמע משוכללות. הכנס פונה לכל האנשים שרוצים ללמוד ולשמוע על החידושים ממיטב המרצים והצלמים בארץ"..מרכז ההדרכה מנטור הוקם על ידי ערן בורוכוב וטל ניניו, שני "אנשי שטח" בעלי ניסיון רב בהדרכה, הטמעת תוכנות ותהליכי עבודה, כתיבת תוכניות לימודים וכתיבה של ספרות מקצועית.

ייעודו המרכזי של מרכז ההדרכה הוא לענות על צרכי שוק במספר תחומים כגון גרפיקה ממוחשבת והוצאה לאור, צילום ועיבוד תמונה, עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט ועוד….
מנטור מהווה הגוף המקצועי ביותר בישראל בתחום התוכנות הגרפיות ומעניקה את שירותי ל14- מכללות ברחבי הארץ ביניהן ניתן למצוא את בצלאל, שנקר, מכללת הדסה, ויצ"ו חיפה, עמק יזראל, מכללת רופין ועוד…
בצוות המדריכים של מנטור ניתן למצוא מעצבים, אמנים ממגוון תחומים, עורכי וידאו, מנהלי סטודיו, מעצבי אתרי אינטרנט וגרפיקאים מהשורה הראשונה בישראל.

לחץ כאן למידע נוסף

לחץ כאן לטבלת ההרצאות