חדש! פילטרים מבוססי Pixel Bender

מאת:

אנחנו גאים להכריז על פילטרים מסוג חדש לפוטושופ. PSKiss Pixel Gear הם משפחה חדשה של מסננים מבית PSKiss העושה שימוש בטכנולוגית הPixel Bender. בעזרת טכנולוגיה זו הצלחנו לייצר פילטרים הרצים ישירות על הכרטיס הגרפי של המחשב ובכך לקבל זמני ריצה מהירים במיוחד. המשפחה החדשה של PSKiss Pixel Gear כוללת:

  • PSKiss Skin Gear – פילטר מהפכני ומהיר לטיפול בריטושים. בעזרת פילטר זה ניתן לרטש ולהחליק עור בתוך שניות בעוד שהטקסטורה הטבעית של העור נשמרת. הפילטר מגיע גם בגרסה קלה וגם בגרסה מקצועית.
  • PSKiss Edge Gear – פילטר מחדד קצוות אשר מגביר ומחדד קצוות בתומונה. הפילטר לא רק מחדד את התמונה באופן כללי אך גם מסוגל לשלוף קצוות בגדלים שונים החוצה מבלי לגרום להילות.
  • PSKiss S/H Tone Gear – דרך חדשה ומהפכנית לטיפול בTone של התמונה. בעזרת פילטר זה ניתן לשלוט בכל חלק מהתחום הדינאמי בנפרד ובצורה מדויקת. הפילטר מגיע גם בגרסה קלה וגם בגרסה מקצועית.

כל המוצרים מגיעים עם פאנל Photoshop CS5 חינם, הפאנל מאפשר להריץ את הפילטרים בכמה הגדרות מוגדרות מראש וכן גם כפתור לגישה ישירה אל הפילטר. לרגל ההשקה אנחנו מציעים 25% הנחה על כל המוצרים החדשים.

לחץ כאן לצפייה בפילטרים החדשים של PSKiss