על האתר

d-spot.co.il נולד כדי למלא חלל ריק בקרב קהילה צלמי ישראל. האינטרנט היה קרקע פורייה עבור אתר צילום דיגיטלי שיספק חדשות כתבות וביקורות ברמה מקצועית לקהל הישראלי והרעב. כבר לאחר שנתיים מהקמתו של אתר, d-spot התפתח והפך למוכר בעולם הצילום כאשר הוא מכיל קהילת צלמים חובבים ומקצועיים אשר הולכת וגדלה מיום ליום.

מתודולוגית האתר

אנחנו נהנים לקרוא מאמרים מרתקים באתרי הצילום השנים. וכמו שאנחנו נהנים לקרוא מאמרים מסוג זה, אנחנו עוד יותר נהנים לכתוב כאלה בעצמנו. בכל דבר שאי פעם כתבנו ופרסמנו, תמיד ניסינו להיכנס כמה שיותר לעומק העניין ולספק כמה שיותר מידע על הנושא (כנגזרת מהאופי התובעני של צוות האתר).
 אנחנו מאמינים, שכדי להבין לעומק נושא מסוים יש תחילה להבין את ההיגיון שמאחוריו.

הביקורות

לביקורות באתר בדרך כלל קודמות שבועות רבים של הכנה. אנחנו באמת שמשתדלים לכתוב כמה שיותר ביקורות על כמה שיותר מוצרים. אולם, מאחר ואנחנו לא מתפרנסים מהאתר עלינו גם לעסוק משרות מלאות לפרנסותינו. כך שזמנינו החופשי הוא כל מה שנשאר לטובת כתיבת ביקורות.
לכן אנחנו לא מסוגלים לעלות ביקורת בקצב שהיינו רוצים, כפי שהאתרים בחו"ל מסוגלים לעלות. אלא אנחנו מנסים לשמור על רמה גבוהה של כתיבה תוך פרסום בקצב סביר של ביקורות וכתבות.

יש לך שאלות?

אנחנו מאוד מתרגשים מקבלת שאלות בדואר האלקטרוני או דרך המשוב. אך אנא מכם, אל תשאלו אותנו "מה כדאי לקנות, מצלמה א' או ב' ". פורום "יעוץ קנייה" נוסד בדיוק למטרה הזו.

רוצה להצטרף לצוות האתר?

לאתר d-spot.co.il דרושים כתבים! אנו מעוניינים להרחיב את תוכן האתר לכל נושא הקשור לעולם הצילום, גם לתחום הטכני וגם לתחום האומנותי. אז אם עולם הצילום זורם לכם בדם ואתם מעוניינים לכתוב לאתר d-spot, זו ההזדמנות שלכם! שלחו ידעת חדשות או מאמר לדוגמא דרך הטופס ואולי תוכלו להצטרף לצוות האתר!

פרסום באתר

פרסום באתר מיועד להחזקת האתר באוויר ולממון את אכסונו והוצאתיו. כל מה שאנחנו מבקשים הוא שתתמכו בנו ותכבדו את הרצון שלנו להמשיך ולהתקיים. אנא, קחו את הפרסומות שקיימות באתר כהזדמנות שלכם לעזור לנו לעזור לכם. 
חברות שמפרסמות באתר מעולם לא השפיעו ומעולם לא ישפיעו על הביקורות ועל יחסנו אל המוצר אותו אנחנו מבקרים. באותה המידה, אנחנו לעולם לא נכתוב מאמר חדשותי/ביקורת תמורת תשלום. הדבר נוגד את כל אחד מעקרונותינו.

 אם אתם מעוניינים לפרסם באתר או לבצע פרויקטים משותפים יחד איתנו, אנא ציינו כך במשוב.

תודה רבה לכל הגולשים,
צוות האתר,
מקס פנסון
צופית מרדכי