d-spot.co.il: קבוצת רכישה ל CANON 7D במחיר ובתנאים מפתיעים - d-spot.co.il

עבור לתוכן

• (2 עמודים)
  • +
  • 1
  • 2
  • אין באפשרותך לחבר שרשור חדש
  • אין באפשרותך להגיב על שרשור זה
קבוצת רכישה ל CANON 7D במחיר ובתנאים מפתיעים

#1 המשתמש אינו מחובר   עדו צלמית

• משתמש קבוע
  • PipPipPipPipPipPip
  • קבוצה: פוטוגרופיה
חברים יקרים, הגעתי לסיכום לרכישה קבוצתית של המצלמה החדשה CANON 7D. מחיר המצלמה 8850 ₪ במזומן או בכרטיס אשראי בתשלום אחד. המחיר יינתן אך ורק במסגרת קבוצה זאת דרכי. למצלמה תינתן אחריות היבואן הרשמי של CANON בארץ, חברת "קרט", דהיינו 3 שנות אחריות. אספקת המצלמות הראשונות תוך כשבועיים.
כל המעוניין להצטרף לקבוצה ישלח את הפרטים הבאים:
1. שם ומשפחה
2. מס' ת.ז.
3. מס' טלפון סלולארי
לדוא"ל: 7Dpurchase@walla.co.il
שימו לב! הדוא"ל תוקן נא לשלוח לכתובת החדשה, סליחה ותודה.

נערך עלידי עדו: 14-10-2009 - 09:59 PM

0

#2 המשתמש אינו מחובר   roli_bark צלמית

• משתמש קבוע
  • PipPipPipPipPipPip
  • קבוצה: חבר
QUOTE(עדו @ Oct 14 2009, 9:15 AM) <{POST_SNAPBACK}>
ההצעה שלי כוללת אחריות של קרט בלבד!

האם אחריות "קרט" מכסה חיישן/תריס לשנה אחת בלבד ?
0

#3 המשתמש אינו מחובר   עדו צלמית

• משתמש קבוע
  • PipPipPipPipPipPip
QUOTE(roli_bark @ Oct 14 2009, 9:19 AM) <{POST_SNAPBACK}>

1. האחריות לחיישן היא לשנה בלבד.
2. האחריות לסגר (תריס) היא למס' הקליקים הנקוב על ידי היצרן ו/או שנה הראשון מביניהם. בסגר יש בלאי כתוצאה מעבודה מיכנית ולכן זאת האחריות.
3. יתר המכלולים האחריות תקפה ל 3 שנים.

הערה חשובה: "מק" היא חברת ביטוח וככזאת ייתכן ולא תאשר כל תיקון.

נערך עלידי עדו: 14-10-2009 - 02:22 PM

0

#4 המשתמש אינו מחובר   אריאל26 צלמית

• משתמש ותיק
  • PipPipPipPipPip
QUOTE(עדו @ Oct 14 2009, 9:58 AM) <{POST_SNAPBACK}>

2. האחריות לסגר (תריס) היא למס' הקליקים הנקוב על ידי היצרן ו/או שנה הראשון מביניהם. בסגר יש בלאי כתוצאה מעבודה מיכנית ולכן זאת האחריות.

רולי, מה ששאלת זה בדיוק ההבדל! בנוסף, אין שום תיקון שאחריות היצרן תאשר וביטוח מק לא תאשר!

מהסיבה הפשוטה שביטוח מק (שלא כמו אחריות קרט) הוא הרחבת אחריות ל3 או 5 שנים העתק מדוייק לפי אותו הכיסוי של אחריות יצרן בשנה הראשונה!!

לכן לא יתכן לעולם מציאות שמה שמכוסה באחריות יצרן לא יכוסה ע"י חברת מק - לאורך כל ה3 שנים!

http://www.mackcam.c...e...2&row_id=47

מאידך קרט היא חברה קטנטונת שלא יכולה לשאת באחריות של בלאי סגר או נזק לחיישן בשווי של 2500$ כפי שמכוסה ע"י היצרן בשנה הראשונה- קרי קנון!

עדו אתה ממשיך להתעות אנשים וזה חמור.

נ.ב
בודאי שבית הצילום נותנים שירות לבעלי ביטוח מק!
דבר נוסף הוא שביטוח/אחירות מק נותנת כיסוי לתיקון גם בחו"ל - במיקרה של טיול!

נערך עלידי אריאל26: 15-10-2009 - 01:40 PM

0

#5 המשתמש אינו מחובר   עדו צלמית

• משתמש קבוע
  • PipPipPipPipPipPip
אריאל,
לפני שאתה כותב שאני מטעה אנשים כדאי היה לעשות שעורי בית.
הבה ונבדוק כמה עובדות:
1. חברת ניופאן, חברת האם של "קרט" היא בעלת הכנסות של 876 מליון ש"ח ב 2008 מס'71 בדירוג של חברות מסחר ושירותים ומס' 2 בסוכנויות יבוא ושיווק מוצרי חשמל בישראל. הנתונים על פי B&D. כנראה אצלך זאת עובדה זניחה.
2. אחריות היצרן - אינה מן הסתם של חברת קרט אלא של חברת CANON והיא זאת שמתווה את גבולות האחריות. גם זאת אצלך עובדה לא רלוונטית.
3. ביטוח מק - אפילו לדבריך הוא העתק מדויק של אחריות היצרן. אז בוא והסבר לנו איך אפשר לצלם עד כלות הסגר ולקבל אישור תיקון. מן הסתם הסגר כידוע מיכני ולכן קיים בו בלאי. היצרן מגדיר גבולות אחריות של שנה או מס' קליקים מסוים הראשון מביניהם מסיים את האחריות. כאשר עברת את גבולות האחריות על בדיוק מק ישלמו? לא תקבל אגורה! אתה מוזמן לבדוק אבל עובדות כאמרור בעיניך אינן נחשבות
4. חיישן - האם בדקת במעבדות בארץ כמה חיישנים סיימו את תפקידם עקב פגם בייצור? לא! כדאי לבדוק את העובדות ותיווכח שהמספר אפסי אם בכלל. אבל מה לך ולעובדות?
5. ביטוח - ביטוח מכשיר מסוים הוא פונקציה של הסתברות לקלקול או פגם. בדקת את ההסתברות של חיישן פגום ו/או של סגר תקול לאחר שנת שימוש, שנתיים, שלוש וגו'? בוודאי שלא, אבל מדוע תיתן לעובדות לבלבל אותך?
6. האם בדקת את אחוז האישורים כנגד תביעות בחברת הביטוח מק? מן הסתם לא אבל מה זה חשוב העיקר להפריח עוד סיסמה באוויר כמה הביטוח הזה חשוב.

אצלך אריאל העובדות אינן חשובות כלל ועיקר ונראה שחשוב יותר להקליד כמה מילים והכל בשם האינטרס. הרי פתחת אשכול של מכירה קבוצתית וזאת הצעה שלדעתך מתחרה בהצלחה בהצעתך ולכן ראוי לתקוף בכל דרך ולעזאזל העובדות.  
0

#6 המשתמש אינו מחובר   אריאל26 צלמית

• משתמש ותיק
  • PipPipPipPipPip
QUOTE(עדו @ Oct 15 2009, 23:40 PM) <{POST_SNAPBACK}>
אריאל,
לפני שאתה כותב שאני מטעה אנשים כדאי היה לעשות שעורי בית.
הבה ונבדוק כמה עובדות:
1. חברת ניופאן, חברת האם של "קרט" היא בעלת הכנסות של 876 מליון ש"ח ב 2008 מס'71 בדירוג של חברות מסחר ושירותים ומס' 2 בסוכנויות יבוא ושיווק מוצרי חשמל בישראל. הנתונים על פי B&D. כנראה אצלך זאת עובדה זניחה.
2. אחריות היצרן - אינה מן הסתם של חברת קרט אלא של חברת CANON והיא זאת שמתווה את גבולות האחריות. גם זאת אצלך עובדה לא רלוונטית.
3. ביטוח מק - אפילו לדבריך הוא העתק מדויק של אחריות היצרן. אז בוא והסבר לנו איך אפשר לצלם עד כלות הסגר ולקבל אישור תיקון. מן הסתם הסגר כידוע מיכני ולכן קיים בו בלאי. היצרן מגדיר גבולות אחריות של שנה או מס' קליקים מסוים הראשון מביניהם מסיים את האחריות. כאשר עברת את גבולות האחריות על בדיוק מק ישלמו? לא תקבל אגורה! אתה מוזמן לבדוק אבל עובדות כאמרור בעיניך אינן נחשבות
4. חיישן - האם בדקת במעבדות בארץ כמה חיישנים סיימו את תפקידם עקב פגם בייצור? לא! כדאי לבדוק את העובדות ותיווכח שהמספר אפסי אם בכלל. אבל מה לך ולעובדות?
5. ביטוח - ביטוח מכשיר מסוים הוא פונקציה של הסתברות לקלקול או פגם. בדקת את ההסתברות של חיישן פגום ו/או של סגר תקול לאחר שנת שימוש, שנתיים, שלוש וגו'? בוודאי שלא, אבל מדוע תיתן לעובדות לבלבל אותך?
6. האם בדקת את אחוז האישורים כנגד תביעות בחברת הביטוח מק? מן הסתם לא אבל מה זה חשוב העיקר להפריח עוד סיסמה באוויר כמה הביטוח הזה חשוב.

אצלך אריאל העובדות אינן חשובות כלל ועיקר ונראה שחשוב יותר להקליד כמה מילים והכל בשם האינטרס. הרי פתחת אשכול של מכירה קבוצתית וזאת הצעה שלדעתך מתחרה בהצלחה בהצעתך ולכן ראוי לתקוף בכל דרך ולעזאזל העובדות.  

תגיד מה זה יעזור אם אני אכתוב לך תשובות - הרי כבר פעמים רצת ובכית למקס ופעמים מקס מחק את כל התוכן של השרשור?

אבל אם אתה רוצה תשובות אני לא האכזב אותך, רק לפני זה ברשותך, אצרף את מה שמחקת בפעם האחרונה:

QUOTE(עדו @ Oct 14 2009, 9:58 AM) <{POST_SNAPBACK}>

רולי, מה ששאלת זה בדיוק ההבדל! מאידך אין שום תיקון שאחריות היצרן תאשר וביטוח מק לא תאשר!

מהסיבה הפשוטה שביטוח מק (שלא כמו אחריות קרט) הוא הרחבת אחריות ל3 או 5 שנים העתק מדוייק לפי אותו הכיסוי של אחריות יצרן בשנה הראשונה!!

לכן לא יתכן לעולם מציאות שמה שמכוסה באחריות יצרן לא יכוסה ע"י חברת מק - לאורך כל ה3 שנים!

http://www.mackcam.c...e...2&row_id=47

מאידך קרט היא חברה קטנטונת שלא יכולה לשאת באחריות של בלאי סגר או נזק לחיישן בשווי של 2500$ כפי שמכוסה ע"י היצרן בשנה הראשונה- קרי קנון!

עדו אתה ממשיך להתעות אנשים וזה חמור.

נ.ב
דרך אגב, מעבדת בית הצילום מחוייבת לתת שרות לבעלי ביטוח מק כך שאין שום הפרש!

עכשיו ככה, לדברים האחרונים שכתבת:

1) זניחה ביותר! תגיד, את מי מעניין נאופאן או כל שם אחר שלא יהיה, אם הם כאלה גדולים למה הם לא נותנים לי כיסוי מלא משך כל ה 3 שנים? - בפועל קרט לא נותנת אחריות על סגר וחיישן משך כל ה3 שנים - וחברת מק, כן!
- מה מעניין אותי שיעורי בית ועבודות סמינריון?

2) חברת קנון לא נותנת 3 שנים אחריות בשום מקום בעולם - לכן הרחבת האחריות של קרט היא יוזמה פרטית ואין לה קשר לקנון!

3) מה שכתבתי שחברת מק נותנת העתק מדוייק של שנה ראשונה, הכוונה הייתה שעל כל פנים לא פחות מכיסוי היצרן! אבל לפי עדויות של אנשים היא נותת גם יותר!
דבר נוסף, מה זה משנה, הרי אם הלך לך הסגר אחרי שנה ויום והרי לא מיצית את בלאי הסגר והוא שבק לך לפני מיספר הקליקים המוגדרים ע"פ היצרן, למה אתה/אני צריך לשלם - הרי בפועל קיבלנו מוצר פגום (שלא לפי התקן)!? זה לא אבסורד בעיינך? - במק אתה עדיין מכוסה, בקרט לא!
מה שכתבתי מפי עדויות של אנשים אחד מהם מהפורום שלנו עדות של canon slr
חברת מק החליפה לו סגר גם אחרי שהוא עבר את מיספר הקליקים של היצרן - הוא סיפר לי את זה לפני חצי שנה ותראה מה הוא כותב גם היום!
http://d-spot.co.il/...p;#entry1660457
+ קבל עוד אחד
http://d-spot.co.il/...p;#entry1660906
+
אני התקשרתי היום, פיסית, למעבדת ארליך וגם לטלרם ומשניהם קיבלתי תשובה שביטוח מק לא סופר קליקים, נקודה!!
אבל אתה כמובן לא מתבלבל ואותך "כמובן לא מעניין העובדות"...

4/5) מה שכתבת זה בכלל לא טיעון, וזה למרות שלפי טענה של גיא בן נון (איש שיווק של קרט -בחור נחמד), כן היו מיקרים שהמראה ב 5d הישנה התפרקה ופגעה בחיישן וזאת אחד הסיבות שהם לא מוכנים לקחת אחריות על חיישן למשך 3 שנים...
בלי קשר, ברגע שניכנס הנושא של הוידאו, נושא החיישן נעשה הרבה יותר עדין וקריטי!!
ברגע שתחזיק מצלמה עם וידאו בשווי 2700$ גם אתה תתחיל לחשוב אחרת, כי השימוש שלך יהיה לגמרי אחר...!

6) לא לא בדקתי, אבל גם לא בדקתי גם כמה אחוז אישורים יש בקרט, ואם כבר שאלת, אני יכול להגיד לך שעברו לי ליד האוזן לא מעט לא מאושרים, תרתי משמע...!
ממש היום התקשר אלי אדם, מורה לקולנוע בבצלאל שקורא פה בפורום, ביקש לדעת אם הוא יכול לרכוש את ה7d - שאלתי אותו תגיד לא עדיף לך אחריות קרט? הוא ענה לי, נכוותי מהם ומאז אני רוכש אך ורק מק! וביפרט שזה מכסה לי גם כשאני שוהה בחו"ל...!

הקיצר, מק זאת חברה שפועלת בכל העולם, מה יש לי בדיוק לבדוק? זה בדיוק כמו שתשאל אותי למה אתה לא בודק את קנון...
אם לא עושים קומבינות והולכים ישר לפי הספר, אין שום סיבה שחברת מק לא תאשר תיקון, נקודה.

עכשיו בו תשמע קוריוז: סיפור של בנאדם שפותח את התיק ומוצא סדק פנימי (לא חיצוני) על מסך הlcd!
אחריות לא מכסה את זה, וביטוח מק כן!
כיוון שלפי הקריטוריונים, של מק כל זמן שאין סימני חבלה חיצוניים (ואם נפל תיק לריצפה, אין סיבה שיהיה), הם מחוייבים לשלם לך את התיקון!
יש מה שנקרה תחום אפור ושם אתה גם רוצה להיות שקט...
ואתה יודע למה? כי כבר קרו מיקרים שזה אפילו לא נפל - באמת...
http://d-spot.co.il/...howtopic=196887

שורה תחתונה הכיסוי של מק הוא יותר מקיף משל קרט ואתה מכוסה לא רק בארץ, אלא בכל העולם!
הוי אומר אם מחר אני נוסע לטיול בחו"ל - גם שם אני מכוסה ולא זרקתי כסף לפח!

לכן, אני ועוד הרבה אחרים מעדיפים להיות רגועים עם ביטוח מק ולא עם אחריות מסורסת כמו של קרט.
כשיש לי ביטוח מק אני גם יכול לבחור לאיזה מעבדה ללכת (וזה כולל את בית הצילום) ואני לא "נתון לחסדים" של מעבדה כזאת או אחרת...

עכשיו תכניס לעצמך טוב טוב לראש כמה דברים:

1) כל מה שאני כותב בכלל בפורום, הוא עינייני ונקודתי, וזה אחרי שבדקתי אותו מאלף כיוונים והצלבתי מידע - ולגבי הדיון שלנו על אחת כמה וכמה! כך שמבחינתי זה הכל עובדות!!!

2) אני יודע שאתה ועוד אחד או שניים רצתם לגטר/קרט להביא מחיר שיתחרה במחיר שהשגתי לחברי הפורום - ואני יודע שהם ימשכו אותך באף עוד כמה שבועות ובסוף לא תקבל כלום- בדיוק כמו שהם עשו לנו עם ה5dm2 אבל אתה יודע מה, (למרות שההצעה שלהם יותר יקרה ב100 ש"ח) אם ההצעה שלי גרמה להם לרדת למחיר הזה, דיינו!!

3) את שיעורי הבית שאתה מתחיל לעשות עכשיו, אני עשיתי עם ה5dmark 2 לפני 7 חודשים - האבסורד הוא שמרוב שאתה מהופנט ונגוע, אתה אפילו לא מבין שביטוח מק עדיף גם לך!

אתה כמובן "לא בעל אינטרס בכלל", הבעיה היא שאתה מטעה פה אנשים וכמו שכתבתי לך כבר - זה חמור.

לגבי השורה הבכיינית האחרונה שכתבת, היא לא מעניית, כי עניתי לך נקודתי ועינייני אחד לאחד...

נ.ב
מעניין אם גם הפעם תמחק את תוכן השרשור ...
0

#7 המשתמש אינו מחובר   עדו צלמית

• משתמש קבוע
  • PipPipPipPipPipPip
אריאל,
אתה צודק
רק אתה יודע
אתה הגדול מכולם
העסקה שלך הטובה מכולן
רק אתה מבין מה היה עושה הפורום בלעדיך?
אבל, רק בקשה אחת קטנה, קטנה וצנועה
רד ממני ומצא לך מישהו אחר לטפס עליו, תן לי שבוע חדש ושקט
תודה מקרב לב
עדו
0

#8 המשתמש אינו מחובר   tberin צלמית

• משתמש פעיל
  • PipPipPip
שבוע טוב, עדו ואריאל.
מנסיון חוזר של ציוד לא מכוייל בעת הרכישה, רציתי לשאול איזו אחריות תכסה לי כיול של כל ציוד הצילום בעת הקנייה. הרי הכלים קשורים אחד לשני.
לאחר שיחה עם בית הצילום, הובהר לי כי זהו המקום המומלץ לעשות בו את הדבר ומדבריהם כ-45% מהציוד בא לא מכוייל מהמפעל.

אשמח אם תגידו לי איזו אחריות תכסה בדיקה וכיול של ה-7D (מדובר על 2 גופים, אחד לי ואחד לחבר) עם עדשות נוספות אשר יקנו ככל הנראה ביחד (10-22, 17-55 ו-70-200F4LIS או 100MM IS MACRO). או שהתהליך צריך להיות נפרד?

אציין כי המחיר הנוכחי של ה-7D לפי ZAP הוא 8595.

תודה מראש.

0

#9 המשתמש אינו מחובר   roli_bark צלמית

• משתמש קבוע
  • PipPipPipPipPipPip
QUOTE(tberin @ Nov 2 2009, 12:15 PM) <{POST_SNAPBACK}>
לאחר שיחה עם בית הצילום, הובהר לי כי זהו המקום המומלץ לעשות בו את הדבר ומדבריהם כ-45% מהציוד בא לא מכוייל מהמפעל.

מבלי לפגוע, המספר 45% נשמע מופרך לחלוטין !.
0

#10 המשתמש אינו מחובר   tberin צלמית

• משתמש פעיל
  • PipPipPip
QUOTE(roli_bark @ Nov 2 2009, 12:37 PM) <{POST_SNAPBACK}>
QUOTE(tberin @ Nov 2 2009, 12:15 PM) <{POST_SNAPBACK}>

מבלי לפגוע, המספר 45% נשמע מופרך לחלוטין !.

גם אני חשבתי ככה, אבל לאחר ששאלתי שוב הובהר לי שלפי הסטטיסטיקה שלהם, זהו המצב.
0

#11 המשתמש אינו מחובר   עדו צלמית

• משתמש קבוע
  • PipPipPipPipPipPip
כל כיול של הגוף באחריות מלאה.
כיול העדשה אינו נכלל באחריות הגוף ולהן אחריות משלהן. כלומר עדשה שיש לה אחריות קרט תכויל ללא תמורה נוספת.
אגב, המספר שנקבת מופרך לחלוטין.
לאריאל אין קשר לעסקה.

נערך עלידי עדו: 02-11-2009 - 02:01 PM

0

#12 המשתמש אינו מחובר   tberin צלמית

• משתמש פעיל
  • PipPipPip
תודה
0

#13 המשתמש אינו מחובר   Boris112 צלמית

• משתמש
  • PipPip
7D body
0

#14 המשתמש אינו מחובר   omria צלמית

• משתמש ותיק
  • PipPipPipPipPip

צפה בהודעהBoris112 כתב בתאריך 29-11-2009 - 06:31 PM:

המחיר שלה כבר ירד למחיר ריאלי של 8,200 ש"ח בקאמרה מיה (וחנויות נוספות)
http://www.cameramia...src=zap&ID=2088

האמת שהמחיר הזה כלכך מפתה אותי שאני חושב לנסות להוציא אותה עכשיו במכרז הזה במשהו עד 8,300. עם אחריות קרט (פלוס מק בכל מקרה) ו-36 תשלומים, קשה לעמוד בפיתוי. ילך - ילך. לא ילך - לא ילך.
מבחינת קרט אני בטוח שזה עדיין מחיר ריווחי, כשההצעות הן החל מ-7,990 - זה בהחלט מראה את מחיר העלות שלהם. המכרזים האלה כבר מזמן לא מתחילים במחירים נמוכים משמעותית, וכמעט תמיד הם קרובים או אפילו שווים למחיר העלות, כך שכמעט כל הצעה שקצת יותר יקרה ממחיר הפתיחה - זוכה.

אם לא ילך, נמשיך לחכות לירידות נוספות במחיר... בינתיים ההמתנה שלי (כחודש וחצי בסך הכל) מוכיחה את עצמה. המחיר ירד בכמעט אלף ש"ח בתוך חודש.

נערך עלידי omriamos: 29-11-2009 - 06:58 PM

0

#15 המשתמש אינו מחובר   omria צלמית

• משתמש ותיק
  • PipPipPipPipPip
טוב מסתבר שהם עדיין חיים בסרט.
ניסיתי דרך ynetshops (אתם תנאים בדיוק), כי ב-p1000 אני לא זוכר את הסיסמה והתזכורת נשלחת למייל שכבר לא קיים..

ניסיתי לעלות עד 8,320 ש"ח ב-36 תשלומים, לא התקבל, ואז הם הציעו לי כביכול "מחיר מיוחד" של 9,179 ש"ח...... אבל יאמר ל(חצי) זכותם שזה היה ל-36 תשלומים.
עוד 10 דקות אני יכול להשתתף במכירה שוב, ואז ננסה לראות מה המחיר הכביכול "מיוחד" לקצת פחות תשלומים, נניח 10 כמו שקאמרה מיה מציעים.

טוב, ניסיתי שוב והפעם בתשלום אחד. המחיר המיוחד כביכול היה 8,990 ש"ח.

חזרה לקאמרה מיה.....

נערך עלידי omriamos: 29-11-2009 - 07:25 PM

0

• (2 עמודים)
  • +
  • 1
  • 2
  • אין באפשרותך לחבר שרשור חדש
  • אין באפשרותך להגיב על שרשור זה