d-spot.co.il: חנות camera - חיפה - d-spot.co.il

עבור לתוכן

חוקי הפורום

פורום זה מיועד לנושאים הקשורים "לשירות" בלבד כגון: מחמאות, תלונות, בקשה למידע ושאלות לנותן השירות. נותן השירות לא בהכרח שנמצא בפורום באופן רשמי או מחויב לענות ולהגיב על השרשורים הקיימים בפורום. נא לשמור על תגובות מכובדות וענייניות בפורום זה! צוות האתר לא יהסס לנהל תגובות ואמירות אשר ימצאו כבוטות.

נותן שירות שמעוניין להצטרף באופן רשמי לפורום זה מתבקש למלא את הטופס המיוחד.

אזהרה: הכתוב בפורום זה הינו דעה אישית בלבד ואינו דבר עובדה. כל הכתוב בפורום הזה באחריות הכותב בלבד. בפרסום תוכן מכל סוג בפורום זה הינך מסכים לקחת אחריות מלאה על תוכן ההודעה שהינך מפרסם בידיעה שהדבר חושף אותך לתביעות משפטיות בהתאם לחוקי מדינת ישראל. צוות האתר אינו לוקח אחריות על הנכתב בפורום זה.
  • (2 עמודים)
  • +
  • 1
  • 2
  • אין באפשרותך לחבר שרשור חדש
  • אין באפשרותך להגיב על שרשור זה
חנות camera - חיפה

#1 המשתמש אינו מחובר   TheShield צלמית

• משתמש פעיל
  • PipPipPip
  • קבוצה: חבר
שלום לכולם,
לא יצא לי עדיין לכתוב פה ובד"כ לא יוצא לי לכתוב בכלל על שירות של מקומות, פשוט הפעם היה נראה לי ששווה לשתף.

הלכתי אתמול לקנות תיק לציוד הצילום שלי בסניף של camera בחיפה (צ'ק פוסט),
נכנסתי לחנות, היו שם שלושה מוכרים ושלושתם היו עסוקים עם לקוחות מעל הראש ובכל זאת הם מצאו את הזמן להתייחס ולהגיד שלום.
לאחר כמה דקות התפנה אליי אחד מהמוכרים ועזר לי בבחירת תיק...אני חייב לציין שלקח לי הרבה זמן להחליט עד שראיתי את התיק שענה לי על כל הדרישות ויצא שכל אחד מהמוכרים עזר לי בתורו וכל אחד מהם היה מקצועי ובעל שירות נעים ואדיב.
יצאתי בתחושה טובה מאוד מהחנות ואני מבסוט גם מהתיק וגם מכל תהליך הקנייה עצמו. אם כבר להוציא כסף אז שיגיע לאנשים שמגיע להם...

*אגב, לפניי שבועיים בערך הלכתי לשם עם אחותי וזאת הייתה הפעם הראשונה שנכנסנו לחנות, היא חיפשה מצלמה לטיול של 3 חודשים בניו-זילנד וגם אז השירות היה מעולה! מה שכמובן גרם לי לחזור לשם הפעם ובטח גם בעתיד.

חג שמח!
ניר
0

#2 המשתמש אינו מחובר   yehuda_o צלמית

• משתמש פעיל
  • PipPipPip
אני מצטרף למילים הטובות שכתבת. החבר'ה בסניף חיפה צ'ק פוסט בהחלט נחמדים וסבלניים. גם כשאתה יודע מה הדרישות שלך הם נותנים לך להרגיש שאתה יכול לקחת את הזמן. זאת בניגוד להרבה חנויות בהן עושים לך פרצוף אם אתה לא קונה תוך חצי דקה את מה שהמוכר מנסה לדחוף לך...
0

#3 המשתמש אינו מחובר   symbol צלמית

• משתמש ותיק
  • PipPipPipPipPip
גם אני אוהב מאד את השרות בסניף חיפה . קובי והצוות אם כל הסניפים היו כמוהם היה מעולה. כנרה מזג האוויר בחיפה משפיע עליהם. באמת מאז שנפתח הסניף יש לי רק מחמאות אליהם
0

#4 המשתמש אינו מחובר   EEstudent צלמית

• משתמש
  • PipPip
מצטרף
0

#5 המשתמש אינו מחובר   חגית א צלמית

• משתמש ותיק
  • PipPipPipPipPip
מצטרפת גם למילים הטובות קניתי שם את העדשה שלי של סיגמא 70-300 והייתי מרוצה מהשירות ועד היום מהעדשה.
0

#6 המשתמש אינו מחובר   Demon_Of_The_Fall צלמית

• משתמש קבוע
  • PipPipPipPipPipPip
מצטרף.
היו לי חוויות טובות ולא טובות עם קאמרה באופן כללי, אבל בסניף חיפה עושה רושם שכל עוד הנושא תלוי בהם הם באמת משתדלים לתת את השירות הטוב ביותר.
אגב את הD800 שלי קניתי מהם, באתי יום לפני טיסה לקנות את המצלמה, ובזמן שהייתי עם המוכר הגיע עוד בחור שנאמר לו בטלפון שיש את המצלמה (וגם לי נאמר) אבל הייתה רק אחת, לשניינו זה היה דחוף... הם הפכו את העולם כדי להביא למחרת בבוקר מצלמה מסניף בירושליים או משהו כזה ששניינו נהיה מרוצים. נכנסתי לשם כמה פעמים ותמיד היה נראה שהם יודעים מה אומרים ולא מנסים לדחוף כלום.
יש לי חבר שקונה אצלם המון וגם מאוד מרוצה.

כאמור, אני מדבר על הסניף הספציפי.. מה שמעבר להם וקשור למדיניות החברה כמו שאמרתי יש לי דעות חלוקות...
0

#7 המשתמש אינו מחובר   MrPacMan צלמית

• משתמש מתקדם
  • PipPipPipPip
חבל שהסניף בחיפה הוא היחיד שמקבל ביקורות מאוד חיוביות.
1

#8 המשתמש אינו מחובר   צבי דגן צלמית

• משתמש פעיל
  • PipPipPip
אשמח לקבל את המייל של קאמרה חיפה.
(חיפשתי ברשת ולא מצאתי).
0

#9 המשתמש אינו מחובר   Demon_Of_The_Fall צלמית

• משתמש קבוע
  • PipPipPipPipPipPip
לא ראיתי מייל מפורסם, אבל יש באתר טלפון, תתקשר ותבקש.
0

#10 המשתמש אינו מחובר   צבי דגן צלמית

• משתמש פעיל
  • PipPipPip
תודה.
הסתדרתי
0

#11 המשתמש אינו מחובר   Rincewind צלמית

• משתמש
  • PipPip
טוב שנתקלתי בפוסט הזה, אני חיפאי שתמיד נסע למרכז בשביל ציוד. עכשיו אני גם עומד בפני קניה של גוף חדש וחשבתי שאאלץ לנסוע למרכז, פשוט כי היתה לי חוויה מאוד טובה עם cameramia לפני כמה שנים במימוש האחריות.

האם למישהו יש ניסיון עם מימוש האחריון של קמרה?
0

#12 המשתמש אינו מחובר   צבי דגן צלמית

• משתמש פעיל
  • PipPipPip
אם אתה קונה גוף של ניקון, עדיך לקנות באחריות של הדר.
0

#13 המשתמש אינו מחובר   boris65 צלמית

• משתמש פעיל
  • PipPipPip
אני קניתי בשני סניפים במרכז ובשנהם שירות מאולה
0

#14 המשתמש אינו מחובר   yehuda_o צלמית

• משתמש פעיל
  • PipPipPip
אני מצטרף להמלצות שנכתבו כאן.

גם לי יצא לקנות דברים בעבר מהחנות הזו והחבר'ה שם מאוד נחמדים ומשתפי פעולה, גם כשאתה מגיע ויודע כבר מה אתה רוצה.

ואם אין להם משהו שרצית הם לא מנסים להפוך את דעתך כדי שתקנה את מה שיש במלאי ובאופן כללי ממש בסדר עם הלקוחות.

יצא לי לרכוש שם גם כשהם היו בעומס עם עוד לקוחות וטלפונים והתפקוד היה מצוין גם בתנאים כאלה.

לצערי, זה חריג (לטובה!) ביחס להרבה חנויות צילום אחרות שראיתי בארץ וגם חריג לטובה ביחס לחנויות באופן כללי.

מומלץ בחום! אני מקווה שהם רואים את התשבחות האלה. מגיע להם!
0

#15 המשתמש אינו מחובר   EEstudent צלמית

• משתמש
  • PipPip
את רוב הציוד שלי קניתי משם, גם את המצלמה הראשונה קניתי שם.
השירות שלהם היה טוב בכל פעם שהייתי שם, למרות שמסביב היו צלמים מקצועיים שקנו ציוד יקר בהרבה ממה שיש לי עדיין קיבלתי שירות בגובה העיניים בלי התנשאות.
אף פעם לא ניסו לדחוף לי כל מיני שטיקים רק כדי לעשות כסף, זכור לי שרציתי מגן שמש לעדשה והמוכר אמר לי "חבל על הכסף תקח את הגומי הזה בכמה שקלים".
לא יצא לי לנסות את שרות המעבדה שלהם עד עכשיו (למזלי).
*אני אישית לא סובל מוכרים מתנשאים, מספיק הערה לא במקום כדי שלא אכנס שוב לחנות (זה רק אני)

נערך עלידי EEstudent: 22-11-2014 - 08:31 PM

0

• (2 עמודים)
  • +
  • 1
  • 2
  • אין באפשרותך לחבר שרשור חדש
  • אין באפשרותך להגיב על שרשור זה